Zabudli ste svoje prihlasovacie údaje?

Vytvoriť účet

Naturálne línie

Jarná zľava 30%

Dokonalá sila PRÍRODY

SPA line

Bezkonkurenčná komplexná starostlivosť o celé vaše telo vyrobená z preztížnych a kvalitných materiálov vám zaujme svojou výbornou cenou aj nezabudnuteľným účinkom.

Prírodné ingrediencie

TRUSCADA zastrešuje komplexnú starostlivosť o telo, ruky a nohy v podobe niekoľkých výnimočných línii vyznačujúcich sa prestížnou kvalitou použitých materiálov, okamžitým účinkom a cenovou dostupnosťou. Zamerali sme sa na vytvorenie vysokokvalitných produktov, ktorých komplexné zloženie je z prírodných ingrediencii poskytujúcich okamžitý účinok už po prvom ošetrení.

Jedinečné kozmetické ošetrenie

Vytvorené sú jedinečnými procedúrami, ktoré obsahujú výťažky exotických rastlín a ovocia, vzácne oleje a maslá. V neposlednom rade je celá línia bez parabénov a iných nežiaducich látok. Spa line poskytuje dokonalý zážitok z ošetrenia a je určená pre všetky SPA a wellness centrá, mamikúrne a pedikúrne salóny, kde sa kladie nielen dôraz na ošetrenie, ale i príliv energie a dokonalého relaxu. Kombinácia najvyššej kvality, výnimočných účinkov a zmyselných vôní prinesie pre vašich zákazníkov výnimočný zážitok.

Línie zmyselných vôní a výnimočných účinkov

Dovoľte nám predstaviť jednotlivé línie namiešané s citom a precíznosťou.

Gold honey line inšpirovaná závanom rozkvitnutých lúk, polí a medu je mimoriadne bohatá na prírodné zložky s výnimočnými účinkami, na vitamíny, minerály, med, ľan a ureu. Línia obsahuje špeciálne látky na prevenciu proti plesniam a nadmernému poteniu.

Essential fruit line je namiešaná v dokonalom súlade exotických plodov bohatých na vitamíny a vzácnych olejov. Hĺbková hydratácia a regeneračné účinky sa snúbia so sviežou sladkastou vôňou exotiky.

Odľahčená gélová konzistencia Natural line sa vyznačuje s unikátnymi anti-aging vlastnosťami, hĺbkovou regeneráciou a pocitom okamžitej úľavy od opuchov.

Pedicure line obsahuje množstvo liečivých zložiek, ktoré hrajú kľúčovú úlohu pri odbornej starostlivosti o nohy. Hydrolizovaný keratín je ideálny prostriedok pre poškodené nechty, cobiostab má protiplesňové účinky a ako i iné výnimočné zložky tejto línie sa starajú o rovnováhu prirodzenej bakteriálnej flóry.

Veríme že , rozmanitosť týchto produktov vytvorí nádherné SPA rituály vo vašom Wellness centre alebo salóne a prinesie množstvo spokojných zákazníkov.

TOP