Zabudli ste svoje prihlasovacie údaje?

Vytvoriť účet

O nás

V posledných dvoch rokoch došlo k významnej zmene pohľadu na výsledok tvaru a vzhľadu nechtu, trendom sa stáva prirodzene vyzerajúci necht s dokonalou konečnou úpravou. Navyše, plný úkon musí byť rýchly a za nízku cenu. Hrubé nechty už dávno vyšli z módy. Trendy sú gélové nechty prirodzeného vzhľadu.

Gély svetovej kvality

Na slovenský trh prinášame už od roku 2009 prevratnú kvalitu výrobkov pre nechtový dizajn, založenú na viac ako 20 ročnom know how popredného laboratória vybaveného najmodernejšou výrobnou technológiou. Kladieme dôraz na kvalitu a bezpečnosť všetkých gélov na nechty aj ostatných výrobkov z našej produkcie. Najnovšie technológie a poznatky pomohli vytvoriť vynikajúcu a modernú líniu gélov Prestige.

Ultra dlhá živostnosť a flexibilita

Všetky gély značky TRUSCADA vám prinášajú tajomstvo krásnej modelácie nechtov v tenkej vrstve s vynikajúcou priľnavoťou pri zachovaní čo najväčšej prirodzenosti. Špecialitov našich gélov Truscada je ich nevídaná ultra dlhá životnosť, ktorá poteší každú nechtovú dizajnérku i jej zákazníčky. Ďalšou vynikajúcou vlastnosťou gélov je ich výborná flexibilita, vďaka ktorej je modelácia jednoduchšia a prispôsobí sa aj problémovým nechtom.

Najnovšie trendy v nechtovom dizajne

Okrem toho si naše gély sledujú najnovšie trendy v oblasti nechtového dizajnu a neustále sa snažia prispôsobovať sa požiadavkam našich klientov. Posun od tradičných gélov ku gélom našej značky predstavuje významný posun k modernej modelácii na svetovej úrovni.

Kvalita za vynikajúcu cenu

Naše gély na nechty vám ponúkajú:

  • jemný prirodzený vzhľad nechtu, ktorý je IN
  • tenkú aplikáciu vďaka pevnej a optimálnej viskozite našich gélov
  • rýchle a perfektné tvrdnutie
  • všetky gély sa vyznačujú vysokou kvalitou určenou pre profesionálov
  • jednoduchú aplikáciu, výsledkom ktorej je jemný a krásne medový efekt nechtov

Jediná certifikovaná značka na Slovensku

Certifikát výroby a plnenia kozmetických produktov a produktov pre nechtový dizajn pod privátnou značkou TRUSCADA.

Certifikát manažérstva kvality

TOP