Zabudli ste svoje prihlasovacie údaje?

Vytvoriť účet

Výborná kvalita

Farebné gély od 3,99 €

Množstevné zľavy

Essential line

Vynikajúca kvalita gélov za atraktívnu cenu. Túto ponuku si nemôžete nechať ujsť!

Krásne nechty sú snom snáď každej ženy

V súčasnosti umožňujú rôzne modelovacie techniky vyčariť nádherné nechty podľa individuálnych požiadaviek všetkých žien - zamestnania, príležitosti, návykov a pod. Truscada vám prináša nový pohľad na modeláciu nechtov. Kvalitné produkty vám pomôžu pri starostlivosti o nechty nielen umelé, ale aj prirodzené, a to na základe najnovších trendov a poznatkov.

Držíme sa trendov v nechtovej modelácii

V posledných dvoch rokoch došlo k významnej zmene pohľadu na výsledok tvaru a vzhľadu nechtu, trendom sa stáva prirodzene vyzerajúci necht s dokonalou konečnou úpravou. Navyše, plný úkon musí byť rýchly a za nízku cenu. Hrubé nechty už dávno vyšli z módy. TRENDY sú gélové nechty prirodzeného vzhľadu.

My kladieme dôraz nielen na kvalitu a cenu gélu, ale aj na desing jeho obalu, ktorý je nielen príťažlivý, ale svojím tvarom zjednodušuje aplikáciu gélu a jeho manipuláciu.

Vysoká kvalita a atraktívna cena

Gély vyvíjajú vysoko špecializované laboratóriá a testovacie analyzačné techniky vhodné na tak jemný výrobok ako je gél, pričom sú dodržané smernice Európskeho kozmetického priemyslu a potešujúce je, že i napriek vysokej kvalite výrobkov, podarilo sa nám udržať atraktívnu cenu pre naše odberateľské salóny.

Tí , ktorí sa držia nových trendov, nielen že nestratia zákazníkov, ale získajú omnoho viac.

 

TOP