Zabudli ste svoje prihlasovacie údaje?

Vytvoriť účet

Honey Rich Massage Oil 120ml

Pre zobrazenie cien sa musíte prihlásiť

Katalógové číslo (SKU): honey rich cream Kategórie:

Popis

Honey Rich Massage Oil 120ml

Teplá a ukľudňujúca v§ňa medu, obilia a rozkvitnutých lúk navidzuje pocit dokonalého relaxu a oddychu. Je určená pre všetkých, ktorí si chcú pri masáži oddýchnuť a zregenerovať sa.

Zmyselné masážne oleje sú zmesou rôznych výnimočných a vzácnych olejov, ktoré okrem výborných masážnych a uvoľňujúcich účinkov majú aj výživné a regeneračné vlastnosti. Hroznový olej spomaľuje proces straty kolagénu a lecitínu z pokožky a zároveň ju obohacuje množstvo antioxidantov. Extrakt z rozmarínu je významný prírodný antioxidant, ktorý ma tiež antistresové účinky. Mandľový olej vyrovnáva pH a je bohatým zdrojom kyseliny olejovej, linovej, betakaroténu a minerálov. Sezamový olej ako elixír krásy preniká hlboko do buniek pokožky, ktoré revitalizuje a napomáha vylučovaniu škodlivín a toxínov z pokožky. Vďaka antioxidantom sezamolu a sezamolínu výrazne spomaľuje proces starnutia buniek.

Maasážou sa naštartuje proces prekrvenia pokožky, zrýchli sa látková výmena a obnoví sa proces revitalizácie pokožky. Masážny olej obsahuje veľké množstvo antioxidantov a vitamínov, ako je A,B1, B2, B3, B5, C, D, E, F a PP, ktoré blahodarne pôsobia na obnovu kože a jej hydratáciu. Príjemné vône v kombinácii s relaxačnými účinkami navodia pri masáži pocit dokonalého uvoľnenia. Upokojujúci, výživný a ochranný účinok olejov možno využiť aj vo vodnom kúpeli pri wellness manikúre a pedikúre. Blahodarne pôsobia v kombinácii s peelingam,i ako celotelový masážny peeling. Obohatené o prírodné vonné silice.

Balenie: 120ml

TOP
Nail Designer
Katalóg
E-Shop